Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Svadobné fotografie z Islandu

artic11
artic11 2012-09-05 13:17:38+02
posielam vám link na svadobné fotky z Islandu. Ja som v úžase. Možno je to aj inšpirícia pre iných svadobných fotografov. Užívajte.

http://nordicaphotography.com/iceland-wedding-photography-annika-doug/
 
Daniel.U
2012-12-30 00:26:44+01
príspevok od: goodlight
s tymto ja nesuhlasim, jano cechovsky nam fotil svadbu... okrem toho, ze spravil neskutocnu atmosferu na foteni, tak odovzdal aj cez 300 kvalitativne velmi podobnych ako su zverejnene na jeho blogu... a ani nase najlepsie fotky nezverejnil na jeho blogu a myslim si, ze tak bolo par kandidatov na uverejnenie
co znamena ta neskutocna atmosfera? Je taky vtipny?
 
Belerog
2012-12-30 01:00:22+01
Nordicu som objavil pred nedavnom, este doteraz sa neviem vynadivat Krasne zachytene momenty, a paci sa mi hlavne to ladenie fotiek do jedneho suvisleho pribehu - od priprav az po strasne posvadobne opijacky... Myslim, ze prave taketo fotografie su cenne, ktore maju reportazny/dokumentarny charakter, ktore vam naozaj ukazu aka bola tamojsia atmosfera, nie vselijake strojene pozy s umelymi usmevmi. Ale ako sa tu uz viackrat spominalo, proti gustu ziaden disputat!
 
sofy
2012-12-30 06:45:59+01
príspevok od: werdza
Tie fotografie sú inšpiratívne, pre mňa nádherné, záleží od vkusu. Aj linky a mená fotografov, ktorých ostatní v komentoch postli sa mi páčia. K fotkám Žitňanskej, ja mám jej tvorbu rada, aj keď je pravda, že veľa krát fotí v krásnych priestoroch, tuším som od nej nevidela fotoreport zo svadby na obyčajnom úrade s komunistickým štýlom a obyčajnej reštaurácie. K Jeffovi Ascoughovi je to môj foto idol, jeho fotografie ma veľmi inšpirujú už nejaký čas. Ja som zatiaľ mala možnosť fotografovať len 3 svadby, kamarátom, požiadali ma a musím povedať, že je to naozaj fuška, hlavne, ak sú priestory samé sebe obyčajné a treba loviť zaujímavé momenty, uhly pohľadu, ak je na spololčné inscenované foto vyhradená len chvíľa.... Teda mala som šťastie, že fotky sa páčili, ale tiež fotím skôr "pochmúrnym" štýlom a nie každému sa to môže páčiť. Takže len dodám, že ľahko sa kritizuje za monitorom, ale ťažké je to na mieste pri fotení a možno by kritizujúci nedoniesol odtiaľ lepšie fotky....
Zitnanska nevie fotit.

- praca s bleskom 0 bodov
- vsetko fotene na "efekt" na plnu dieru bez ostrosti
- uz fotky na webe su neostre, co potom plne rozlisenie...
- WB nula bodov, zlta pletovka
- tvare vypalene
- reportaz ziadna, vsetko stylizacia az hrane
- postprocess - neziaduce kriklave artefakty na pozadi pri pridavani kontrastu a zombie pletovka pri reportazi
- co sa vsak vytnut neda, laicky to vyzera velmi lubivo, avsak iba vdaka tej "luxusnosti" solvenstbehsich parov a samotnej udalosti nie vdaka fotografovi ako takemu
 
Daniel.U
2012-12-30 12:03:51+01
príspevok od: sofy
Zitnanska nevie fotit.

- praca s bleskom 0 bodov
- vsetko fotene na "efekt" na plnu dieru bez ostrosti
- uz fotky na webe su neostre, co potom plne rozlisenie...
- WB nula bodov, zlta pletovka
- tvare vypalene
- reportaz ziadna, vsetko stylizacia az hrane
- postprocess - neziaduce kriklave artefakty na pozadi pri pridavani kontrastu a zombie pletovka pri reportazi
- co sa vsak vytnut neda, laicky to vyzera velmi lubivo, avsak iba vdaka tej "luxusnosti" solvenstbehsich parov a samotnej udalosti nie vdaka fotografovi ako takemu
ze by vyslovene nevedela fotit by som zrovna netrvrdil lebo ked si prezeram rozne svadobne albumy tak keby kazdy fotil aspon ako ona tak by bolo dobre. Fakt je, ze sa neda zrovnavat luxusna svadba solventnejsich ludi s obycajnou. Na tej obycajnej proste nieje co fotit. A kde nic neni ani smrt nebere. Asi tazko budem mat na pozadi mojich fotiek kastiel v Tomasove a luxusne dekoracie po stoloch ked tam proste niesu. Co sa tyka malej hlbky ostrosti, tak ano dnes sa tak klame oko, ked to neviem nastylizovat, tak to aspon odpichnem.
 
werdza
2012-12-30 20:48:21+01
príspevok od: Daniel.U
ze by vyslovene nevedela fotit by som zrovna netrvrdil lebo ked si prezeram rozne svadobne albumy tak keby kazdy fotil aspon ako ona tak by bolo dobre. Fakt je, ze sa neda zrovnavat luxusna svadba solventnejsich ludi s obycajnou. Na tej obycajnej proste nieje co fotit. A kde nic neni ani smrt nebere. Asi tazko budem mat na pozadi mojich fotiek kastiel v Tomasove a luxusne dekoracie po stoloch ked tam proste niesu. Co sa tyka malej hlbky ostrosti, tak ano dnes sa tak klame oko, ked to neviem nastylizovat, tak to aspon odpichnem.
K tej "smrti" som si pripomenula túto fotku, kde pracovníčka Zichyho paláca v Bratislave na nej tak pôsobí.
 
vd
2012-12-31 01:00:05+01
tanieriky, vidlicky, maslicky, topanocky, krabicky, ruzicky.....toz taky blby trednd uz dlhsie.... staci 5D + jedno pevne sklo. tam vyzera kazdy cvak "dobre"
 
Paulie
2012-12-31 13:51:25+01
príspevok od: werdza
K tej "smrti" som si pripomenula túto fotku, kde pracovníčka Zichyho paláca v Bratislave na nej tak pôsobí.
+ dvojhlavý človek vpravo.
 
goodlight
2013-01-01 17:51:51+01
príspevok od: Daniel.U
co znamena ta neskutocna atmosfera? Je taky vtipny?
vtipny, uvolneny, bezprostredny a strasne ludsky nerad sa fotim, ale s nim som ten pocit nemal, naviac som dost introvert a nepustam si hned niekoho k telu, ale s nim nebol ziadny problem, po 10 minutach som mal pocit ako by sme sa poznali roky.... cely svadobny den sme mali hlavne vdaka nemu bez stresov a s usmevom na perach
 
opicaskorica
2013-11-08 15:12:29+01
http://niravpatelphotography.com/laurent-helena-san-francisco-ca-san-francisco-wedding-photographer/
 
opicaskorica
2013-11-08 15:18:38+01
http://niravpatelphotography.com/laurent-helena-san-francisco-ca-san-francisco-wedding-photographer/
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()