Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Silne fotografie

nariecnik
2013-05-11 13:13:04+02
Co vravite na taketo fotografie ? http://diva.aktuality.sk/clanok/37510/manzelka-mu-zomierala-na-rakovinu-napriek-tomu-zachytil-krasu-ich-dni-az-do-konca/
 
JohnNewton
2013-05-11 13:34:26+02
príspevok od: nariecnik
Co vravite na taketo fotografie ? http://diva.aktuality.sk/clanok/37510/manzelka-mu-zomierala-na-rakovinu-napriek-tomu-zachytil-krasu-ich-dni-az-do-konca/
Už to tu bolo
 
trojan
2013-05-11 13:43:48+02
príspevok od: JohnNewton
Už to tu bolo
Myslim že je sakra jedno či to tu už bolo alebo nie, nepostrehol som otázku v ktorej by sa o to nariecnik zaujímal. Ak k tomu nemáš čo povedať tak sa nevyjadruj.
 
trojan
2013-05-11 13:46:03+02
príspevok od: nariecnik
Co vravite na taketo fotografie ? http://diva.aktuality.sk/clanok/37510/manzelka-mu-zomierala-na-rakovinu-napriek-tomu-zachytil-krasu-ich-dni-az-do-konca/
Tie fotky sú super. Chytia za srdce.
 
zlate.slnko
2013-05-11 14:21:27+02
aj smrt patri k zivotu .... fotografie su fakt paradne!!! je to najma o tej dovere, ktoru prezivali - inak by tie fotky vzniknut nemohli - v tom je ich sila
 
total empty
2013-05-11 14:36:18+02
Videl som to už tu,videl som to aj inde a zase sa na tie fotky pozerám a rozmýšľam o pominuteľnosti, o márnivosti o.........
 
JohnNewton
2013-05-11 14:39:28+02
príspevok od: trojan
Myslim že je sakra jedno či to tu už bolo alebo nie, nepostrehol som otázku v ktorej by sa o to nariecnik zaujímal. Ak k tomu nemáš čo povedať tak sa nevyjadruj.
Už som sa k tomu vyjadroval, a k vôli Tvojej skleróze to nemienim robiť znovu , a ani náhodou sa Ťa o Tvoje zvolenie k niečomu čosi napísať tiež pýtať nebudem
 
nariecnik
2013-05-11 18:03:27+02
Ak to tu bolo tak ma to mrzi asi som to prehliadol ale osobne ma tie fotografie dostali
 
nariecnik
2013-05-11 18:03:44+02
A nemusite sa tu hned pobit
 
JohnNewton
2013-05-11 18:38:37+02
príspevok od: nariecnik
A nemusite sa tu hned pobit
Veď o to práve ide, že už raz sme sa kvôli tomu tĺkli
 
Akelan
2013-05-11 19:09:33+02
Človek, čo takéto niečo nafotí v takejto situácii a potom to ešte práskne do médií je bezprecedentný chudák (napadá ma aj vulgárnejšie označenie, ale nechcem to sem písať...). Bodka.
 
JohnNewton
2013-05-11 20:04:57+02
príspevok od: Akelan
Človek, čo takéto niečo nafotí v takejto situácii a potom to ešte práskne do médií je bezprecedentný chudák (napadá ma aj vulgárnejšie označenie, ale nechcem to sem písať...). Bodka.
No nevravím ? Už to začína , množstvo legitímnych aj keď extrémistických názorov, možno aj pochopiteľných, ale absolútne nezlúčiteľných bude viesť iba k zvade
Deja Vu zpred mesiaca tu máme znovu, a to len preto, že niekto uplne zbytočne založil rovnakú tému.

P.S. The Show Must Go On
 
RadovanŠkohel
2013-05-11 20:28:24+02
príspevok od: JohnNewton
No nevravím ? Už to začína , množstvo legitímnych aj keď extrémistických názorov, možno aj pochopiteľných, ale absolútne nezlúčiteľných bude viesť iba k zvade
Deja Vu zpred mesiaca tu máme znovu, a to len preto, že niekto uplne zbytočne založil rovnakú tému.

P.S. The Show Must Go On
 
Filip Bucher
2013-05-11 20:43:07+02
príspevok od: trojan
Myslim že je sakra jedno či to tu už bolo alebo nie, nepostrehol som otázku v ktorej by sa o to nariecnik zaujímal. Ak k tomu nemáš čo povedať tak sa nevyjadruj.
Chapem ze je ti jedno ci to tu bolo albo nie... ale keby si si precital prve vlakno kde sa tieto fotky rozoberali, pochopil by si preco to John napisal... vznikli tam dva alebo tri tabory, boli to dost ostre diskusie. Otazka co na to vravime, odpoveď uz to tu bolo... pretože napríklad ja tiež nemam náladu pri takto silnej téme znovu obhajovat rozhodnutie manželov a predovšetkým chlapíka. Tieto fotky mi povedali vela a niečo mi určite dali. K tejto teme som povedal strasne vela v predoslom vlakne, možno najviac ako k hociakému vláknu na ephoto.sk takze moja odpoved k autorovy je tiež už som na to odpovedal v predošlom vlákne a ano trojan nemam viac co ktomu povedať. ale doporučiť autora na predošle vlákno snaď môžem alebo si myslíš že mám si ja otvoriť vlákno a skopírovať všetko s predošlích postov čo som posielal? a máme toto spraviť všetci?
 
Filip Bucher
2013-05-11 20:48:18+02
príspevok od: Akelan
Človek, čo takéto niečo nafotí v takejto situácii a potom to ešte práskne do médií je bezprecedentný chudák (napadá ma aj vulgárnejšie označenie, ale nechcem to sem písať...). Bodka.
nechcel som to uz dva krat rozoberat ale stručne ti odpoviem...
...nikdy ale nikdy to nepraskol do medii!!!
...to že toto sa spoločne manželia rozhodli fotiť bol nápad dievčiny ktorá umierala!
...bol to spôsob ako sa s tým vyrovnávali...
...to že to dal na net... bola jej vôla... ona si písala blog cez ktorý komunikovala s ludmi ktorý ju mali radi ktorý ju poznali ktorý chceli vediet ako sa ma...
...to že nakoniec jej spravil dôstonejší odkaz... je myslím uplne v poriadku ale do medii to rozhodne nedával a nikdy nemal záujem aby sa o to media zajímali prave naopak!
 
seifi
2013-05-11 21:02:32+02
príspevok od: trojan
Myslim že je sakra jedno či to tu už bolo alebo nie, nepostrehol som otázku v ktorej by sa o to nariecnik zaujímal. Ak k tomu nemáš čo povedať tak sa nevyjadruj.
chýbaš na hodine a ešte vyskakuješ ; pravda že to tu bolo, je to voľná debata, tak tu neusmerňuj, kto sa má a nemá vyjadrovať;
 
Akelan
2013-05-12 09:30:13+02
príspevok od: Filip Bucher
nechcel som to uz dva krat rozoberat ale stručne ti odpoviem...
...nikdy ale nikdy to nepraskol do medii!!!
...to že toto sa spoločne manželia rozhodli fotiť bol nápad dievčiny ktorá umierala!
...bol to spôsob ako sa s tým vyrovnávali...
...to že to dal na net... bola jej vôla... ona si písala blog cez ktorý komunikovala s ludmi ktorý ju mali radi ktorý ju poznali ktorý chceli vediet ako sa ma...
...to že nakoniec jej spravil dôstonejší odkaz... je myslím uplne v poriadku ale do medii to rozhodne nedával a nikdy nemal záujem aby sa o to media zajímali prave naopak!
Prepáč, mám už niečo odžité na to, aby som si robil názor na základe takýchto talafatiek a ospravedlňovanie úbohosti iných posúvaním hraníc vlastného presvedčenia tiež nepraktikujem...
 
total empty
2013-05-12 11:23:40+02
Pokoj občania.
http://youtu.be/-55ZYpTwu1g
 
rk.
2013-05-12 12:03:05+02
... už se perou?

https://www.youtube.com/watch?v=XF1oM0_J7Eg
 
Filip Bucher
2013-05-12 12:14:06+02
príspevok od: Akelan
Prepáč, mám už niečo odžité na to, aby som si robil názor na základe takýchto talafatiek a ospravedlňovanie úbohosti iných posúvaním hraníc vlastného presvedčenia tiež nepraktikujem...
prepac neviem sa ti vyjadrit k tomuto absolutne nechapem co si napisal. Nechcem stebou bojovat... skôr viest konštruktivnu diskusiu...
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()