Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Nikon vs. Sony

Sofia11
Sofia11 2024-01-24 16:12:59+01
Pekný deň
Som tu nová, tak sa vopred ospravedlňujem, ak som náhodou zbytočne založila novú tému, neviem, ako to tu funguje. Každopádne, idem si sem pre rady. Mám možnosť prejsť zo Sony a7 III na Nikon Z7II. Jediné, čo ma však odrádza - recenzie na AF. Chcem sa preto spýtať na vaše reálne skúsenosti Potrebujem to hlavne na svadby, portréty, ale rada by som začala fotiť aj nočnú oblohu. Ďakujem
 
Paladin25
2024-01-29 14:36:10+01
Chudáčik Paľko... Nikto ho nechápe... Nikto mu nerozumie...
0
0
 
gytheio
2024-01-29 14:47:24+01
príspevok od: Paladin25
Chudáčik Paľko... Nikto ho nechápe... Nikto mu nerozumie...
chudacik by som bol keby som vyzeral ako ty
0
0
 
Paladin25
2024-01-29 14:51:53+01
Neboj sa videl som aj ja teba a nebudem to komentovať.

To že neustále KLAMES a iným závidíš ich talent, nadšenie pre fotografiu alebo výzor je tvoj problém.
0
0
 
gytheio
2024-01-29 14:53:35+01
príspevok od: Paladin25
Neboj sa videl som aj ja teba a nebudem to komentovať.

To že neustále KLAMES a iným závidíš ich talent, nadšenie pre fotografiu alebo výzor je tvoj problém.
vyzor pre mna vobec nie je problem hnida, len ti vraciam to s cim si ty zacal
0
0
 
Paladin25
2024-01-29 14:57:34+01
príspevok od: gytheio
vyzor pre mna vobec nie je problem hnida, len ti vraciam to s cim si ty zacal
Kde som dal ja tvoju fotku? Opäť klameš.

Raz som sem postol legendárnho jazda s hodinkami alebo bola to fotka z fóra.

Viem slušnosti Paľka doma nenaučili.

Bohužiaľ aj taký sú medzi nami.
0
0
 
gytheio
2024-01-29 15:03:29+01
príspevok od: Paladin25
Kde som dal ja tvoju fotku? Opäť klameš.

Raz som sem postol legendárnho jazda s hodinkami alebo bola to fotka z fóra.

Viem slušnosti Paľka doma nenaučili.

Bohužiaľ aj taký sú medzi nami.
Tu fotku som nedal pre teba ani si sa ma nepytal ci mozes pouzit tu fotku, tupo si ju zobral a tupo si ju zosmiesnoval.. a zosmiesnoval si aj fotografiu na ktorej som bol ja.
A ked s tym neprestanes, zosmiesnim ta tak, ze sa z toho nespamatas. Kazdemu to co si zasluzi hnida.
0
0
 
gytheio
2024-01-29 15:12:13+01
Uz by bolo nacase aby tuto debatu admin zablokoval, smejdi sa tu budu striedat kym to tu uplne neexploduje.
0
0
 
tyto
2024-01-29 19:45:37+01
príspevok od: gytheio
chudacik by som bol keby som vyzeral ako ty
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
0
3
 
gytheio
2024-01-29 19:53:00+01
príspevok od: tyto
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
Preco neprecitas co je tam napisane? On robil s mojou fotografiou to iste a vies co si robil ty ked on sa vysmieval mne? Lajkoval si ho, co ti teda teraz vadi?
A nenavazal si sa mi do fotiek tym, ze si niektore komentoval, s tym problem nemam. Ty si sa este predtym ako si sa vyjadril, ze mam niektore kusky pekne, este davno predtym si mal primitivne poznamky na celu moju galeriu, ze staci sa pozriet na moje fotografie, nestoja za nic hanbil by si sa za ne...
Uz som ti napisal, tvoj problem je, ze nevies co si vyvadzal vcera, vobec nic si nepamatas.
To nie mna by mali zmazat ale teba, tebe naozaj hrabe.
0
0
 
gytheio
2024-01-29 20:00:14+01
príspevok od: tyto
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
Jeden taky idiot ako si ty a mozu to tu zavriet. Budes do toho pichat do mrtva, pozri za posledny tyzden, ty sa dojebes do kazdej debaty s odistenym granatm a ked nie je po tvojom bez mihnutia oka spravis paseku.
Naozaj mas na krku trojuholnik, len dojebat doho co najviac. Nevies kedy skoncit blbe?
0
0
 
gytheio
2024-01-29 20:03:46+01
príspevok od: tyto
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
Povedz kde si bol ked tu hrubo urazali zeny na fotografiach, bol si na infuzii alebo si to nepamatas? Alebo budes tvrdit, ze to nie je pravda ako ti dementi?
No kde si bol?
0
0
 
gytheio
2024-01-29 20:05:41+01
príspevok od: tyto
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
idiotske hovado
0
0
 
jozef84
2024-01-29 20:11:35+01
príspevok od: tyto
Vies co ty musis mat strasne ubohy zivot. Toto naozaj iba seba zosmiesnujes. Co chces dokazat tym ze sem zavesis nieciu fotku s primitivnymi poznamkami o vyzore? Toto robia deti v skolke Co chces dosiahnut tym ze tu vsetkym nadavas a kazdeho obvinujes z toho ze ti ublizil? Ved to tu kazdy vidi co tu predvadzas.
Ja sa ti navazam do fotiek? Tak ich nedavaj na kritiku ked ju nezvladas. A to som napisal ze tam mas niektore pekne kusky... Urazam ta tym ze ti oponujem a vyvratim tvoje tvrdenie a ty sa zmozes len na ubohe osocovanie a nadavanie?
A ja ze mam brat prasky na hlavu?
Mne nebude stacit ze admin zablokuje temu. Ja budem pozadovat aby zablokoval teba. Aj ked sa prihlasis pod akymkolvek profilom tvoje fotograficke rady a primitivne reci ta vzdy prezradia, lebo takeho uboziaka som naozaj este nestretol
Trpezlivosť. Počkáme si na postup admina. Vyhrážky likvidáciou, ktoré adresoval Paladinovi sú trestné. "§ 360 Trestného zákona, sa trestného činu Nebezpečného vyhrážania dopustí, kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu." A tu je to dokonca opakovane a za dosť priťažujúcich okolností. Už som ho na to upozorňoval...
0
0
 
gytheio
2024-01-29 20:19:34+01
príspevok od: jozef84
Trpezlivosť. Počkáme si na postup admina. Vyhrážky likvidáciou, ktoré adresoval Paladinovi sú trestné. "§ 360 Trestného zákona, sa trestného činu Nebezpečného vyhrážania dopustí, kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu." A tu je to dokonca opakovane a za dosť priťažujúcich okolností. Už som ho na to upozorňoval...
Ked mas v sebe aspon trocha charakteru tak odpovies na moju otazku. Ked som ta upozornoval, ze tu zenu o ktorej si sa tu vyjadroval, ze je prostitutka.. vobec nepoznas, bolo ti to uplne jedno. Dokonca si to zopakoval. Je to pravda?
0
0
 
tyto
2024-01-29 20:39:58+01
príspevok od: gytheio
Jeden taky idiot ako si ty a mozu to tu zavriet. Budes do toho pichat do mrtva, pozri za posledny tyzden, ty sa dojebes do kazdej debaty s odistenym granatm a ked nie je po tvojom bez mihnutia oka spravis paseku.
Naozaj mas na krku trojuholnik, len dojebat doho co najviac. Nevies kedy skoncit blbe?
Dvakrat som kontroloval kto toto pise?
Pise o tvojom spravani, ale s tvojim slovnikom...uz som sa zlakol ze ste dvaja...
Mam spocitat v kolkych temach mas kolko prispevkov a kolko nadavok si pouzil?
V tomto budes urcite vytaz.
Si predstav konecne budes najlepsi...
0
1
editovaný
 
tyto
2024-01-29 20:45:34+01
V tejto teme vyhravas v pomere 22:9 prispevkov
Pardon 22:10 tento som zabudol...
0
0
 
jozef84
2024-01-29 20:54:04+01
príspevok od: gytheio
Ked mas v sebe aspon trocha charakteru tak odpovies na moju otazku. Ked som ta upozornoval, ze tu zenu o ktorej si sa tu vyjadroval, ze je prostitutka.. vobec nepoznas, bolo ti to uplne jedno. Dokonca si to zopakoval. Je to pravda?
Ako znie otázka?
0
0
 
tyto
2024-01-29 20:57:29+01
Nadaviek som letmo naratal 16 a to napriklad "idiotske hovado" som ratal len za jednu nadavku a napriklad "nasrate v hlave" som neratal...
Cize 16 nadavok v 22 komentoch je v celku slusny vykon na jednu temu...
0
0
 
jozef84
2024-01-29 21:08:26+01
príspevok od: tyto
Nadaviek som letmo naratal 16 a to napriklad "idiotske hovado" som ratal len za jednu nadavku a napriklad "nasrate v hlave" som neratal...
Cize 16 nadavok v 22 komentoch je v celku slusny vykon na jednu temu...
Slušný výkon, však? Tiež som to minule rátal...Škoda, že ho nenaučili aj slušnému správaniu.
0
2
 
tyto
2024-01-29 21:46:54+01
príspevok od: jozef84
Slušný výkon, však? Tiež som to minule rátal...Škoda, že ho nenaučili aj slušnému správaniu.
A treba este podotknut ze dokopy tu je zatial 60 komentov...
0
1
 
Strana 3 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()