Hore
Fórum » Tlač
 

Fotografia na plátne

Dumaru
Dumaru 2024-03-01 00:09:03+01
Ahojte, máte niekto skúsenosti s tlačou fotografie na plátno cez web služby? Chcel by som dať pár fotiek na stenu a zvažujem túto možnosť tlače, konkrétne cez CEWE. Mám cez nich spred pár rokov vytlačený kalendár a fotoknihu a to vyšlo celkom fajn, s obrazmi na stenu nemám žiadne skúsenosti. Ďakujem za info.
 
gytheio
2024-03-27 19:02:35+01
príspevok od: Paladin25
Ešte si mi nedal zoznam koho každého mám zobrať zo sebou Paľko!

Lebo hoc sa v tejto diskusii s tebou prie koľko 4? 6? užívateľia?

Aj tak si budeš neochvejne tvrdiť svôj nezmysel.

Za pravdu ti dal kto?
to necham na teba, ty si prisiel s tou blbostou tak si porad
 
Paladin25
2024-03-27 19:07:16+01
príspevok od: JohnNewton
Ide Ti😄, ani si nechcem predstaviť čo sa stane keď sa dozvie,že zem je plochá....
Vieš ako miera jeho absurdity naozaj nemá hraníc

Toto s tou fotkou, rovnakou na každom monitore je taká blbosť, že to presahuje foto-tématiku.
Toto vie posúdiť aj laik a nefotograf

Najlepšie je ako prichádza s príkladmi "zo života" a namiesto toho aby sa stiahol, priznal si omyl, bude tvrdošijne utočiť na každého a dokazovať nedokázateľné.

 
gytheio
2024-03-27 19:10:45+01
príspevok od: Paladin25
Vieš ako miera jeho absurdity naozaj nemá hraníc

Toto s tou fotkou, rovnakou na každom monitore je taká blbosť, že to presahuje foto-tématiku.
Toto vie posúdiť aj laik a nefotograf

Najlepšie je ako prichádza s príkladmi "zo života" a namiesto toho aby sa stiahol, priznal si omyl, bude tvrdošijne utočiť na každého a dokazovať nedokázateľné.

tvrdosijne utocim na vas vsetkych a na vas kazdeho.. necudujem sa, ze si s jozef84 spojeny pupocnou snurou
 
Paladin25
2024-03-27 19:11:58+01
príspevok od: gytheio
to necham na teba, ty si prisiel s tou blbostou tak si porad
S čím som prišiel?

Že fotka sa zobrazuje na každom monitore rovnako?

Nie Paľko táto myšlienka patrí tebe. Nedovolil by som si obrať ťa o túto perlu a múdosť.

P.S. Inak som si to teraz skúsil. Otvoril som si TVOJU fotku na 3 obrazovkách čo mám k dispozícii a svete div sa vnímam rozdieli. A ja že na "kvalitných" fotkách by to vidieť byť nemalo...

 
gytheio
2024-03-27 19:13:36+01
príspevok od: Paladin25
S čím som prišiel?

Že fotka sa zobrazuje na každom monitore rovnako?

Nie Paľko táto myšlienka patrí tebe. Nedovolil by som si obrať ťa o túto perlu a múdosť.

P.S. Inak som si to teraz skúsil. Otvoril som si TVOJU fotku na 3 obrazovkách čo mám k dispozícii a svete div sa vnímam rozdieli. A ja že na "kvalitných" fotkách by to vidieť byť nemalo...

TY ANI NEVIES CO SI SA PYTAL???
 
Paladin25
2024-03-27 19:17:42+01
príspevok od: gytheio
tvrdosijne utocim na vas vsetkych a na vas kazdeho.. necudujem sa, ze si s jozef84 spojeny pupocnou snurou
Presne tak keď sú všetci v diskusii proti tebe! Nezastavuj a tvrdošijne ďalej šír svoje klamstvo!

Len sa neskús nad tým nezmyslom zamyslieť alebo nebodaj venovať 15s času a použiť google či AI ... nie aj AI aj Google je proti tebe! Ja už som to overil! Je to spiknutie svetových rozmerov.

 
Paladin25
2024-03-27 19:18:41+01
príspevok od: gytheio
TY ANI NEVIES CO SI SA PYTAL???
Ja viem čo som sa pýtal ale neviem s čím som prišiel... lebo s nezmyslami chodíš obyčajne žiaľ ty...
 
gytheio
2024-03-27 19:20:46+01
príspevok od: Paladin25
Presne tak keď sú všetci v diskusii proti tebe! Nezastavuj a tvrdošijne ďalej šír svoje klamstvo!

Len sa neskús nad tým nezmyslom zamyslieť alebo nebodaj venovať 15s času a použiť google či AI ... nie aj AI aj Google je proti tebe! Ja už som to overil! Je to spiknutie svetových rozmerov.

ty vole, to je z pana prstenov? smejeme sa tu huronskym smiechom z teba musia mat v tom sanatoriu radost
 
Dumaru
2024-03-27 19:22:03+01
príspevok od: gytheio
ziadny vyber kontextu, keby si mal v tej kotrbe nieco vedel by si, ze staci jeden smejd aby sa do mna pustil, zbytok bandy necaka na nic ine.
ty naozaj na to co fotis nepotrebujes nic, len si kontorlovat farby a jas
Mám rád inteligentných ľudí s nadhľadom, zmyslom pre humor a sarkazmus, ale ty sa tejto skupine úspešne vyhýbaš. Na teba pekné slovo neplatí, radšej si na papierik ako malé decko píšeš kedy ťa kto urazil. Ale to že provokuješ iných (dnes si už vytočil aj mňa), to je pre teba druhoradé. Neznížim sa ale na tvoju úroveň a nenapíšem čo si tebe naozaj myslím, nebolo by to publikovateľné. A možno za to ani nemôžeš a je to jednoducho diagnóza alebo výchovou. Každopádne ak toto fórum bude pokračovať v tomto duchu, mne za to nestojí akokoľvek prispievať pretože ľudská hlúposť ma neskutočne vytáča. To je z mojej strany všetko, zamysli sa nad sebou.
 
gytheio
2024-03-27 19:22:32+01
príspevok od: Paladin25
Ja viem čo som sa pýtal ale neviem s čím som prišiel... lebo s nezmyslami chodíš obyčajne žiaľ ty...
no takze vies co si sa pytal ale nevies s cim si prisiel.. inad dik, toto je lepsie ako Funes.. vazne u nas nie je nikto kto by neslzil
pokracuj prosim ta
 
Paladin25
2024-03-27 19:23:25+01
príspevok od: gytheio
ty vole, to je z pana prstenov? smejeme sa tu huronskym smiechom z teba musia mat v tom sanatoriu radost
Presne ako pokazené hodiny aj ty si konečne niečo trafil. GRATULUJEM!

Máš pravdu - smejeme sa tu huronskym smiechom!

P.S. Len sa obávam že TY jediný nechápeš prečo....

 
Porubo
2024-03-27 19:24:20+01
Mne to pripomenulo scenku z Cerveneho trpaslika, ked sa Lister pokusal rozpravat s toastovacom:
Toustuji, teda jsem!
Tu je to to iste, ako by sme sa bavili s dakym lacnym kuchynskym pristrojom (vyrobenym v Cine alebo na Tajwane) co vie len dookola brblat tie iste blbosti...
 
gytheio
2024-03-27 19:25:54+01
príspevok od: Dumaru
Mám rád inteligentných ľudí s nadhľadom, zmyslom pre humor a sarkazmus, ale ty sa tejto skupine úspešne vyhýbaš. Na teba pekné slovo neplatí, radšej si na papierik ako malé decko píšeš kedy ťa kto urazil. Ale to že provokuješ iných (dnes si už vytočil aj mňa), to je pre teba druhoradé. Neznížim sa ale na tvoju úroveň a nenapíšem čo si tebe naozaj myslím, nebolo by to publikovateľné. A možno za to ani nemôžeš a je to jednoducho diagnóza alebo výchovou. Každopádne ak toto fórum bude pokračovať v tomto duchu, mne za to nestojí akokoľvek prispievať pretože ľudská hlúposť ma neskutočne vytáča. To je z mojej strany všetko, zamysli sa nad sebou.
nemam ziadny papierik, to sa neda zabudnut ako ti rupli nervy pod tou fotografiou

a s tym do akej skupiny patrim.. nedavno si tvrdil, ze do nej patrim, teraz ti zase vyhovuje nieco ine? je mi to fakt jedno

 
JohnNewton
2024-03-27 19:26:19+01
Toto je tak absurdné, že možno trpí niektorou formou farbosleposti, v tom prípade hovorí o tom čo vlastne nemôže vidieť a my zbytočne peníme. Pamätám si niečo podobné na CZ fotostránke.
 
Paladin25
2024-03-27 19:27:24+01
príspevok od: Porubo
Mne to pripomenulo scenku z Cerveneho trpaslika, ked sa Lister pokusal rozpravat s toastovacom:
Toustuji, teda jsem!
Tu je to to iste, ako by sme sa bavili s dakym lacnym kuchynskym pristrojom (vyrobenym v Cine alebo na Tajwane) co vie len dookola brblat tie iste blbosti...
hádam len nemyslíš čínsky šmejd veď šmejdi sme my ... čítaj pozorne

A pozor tým že ON napíše že šmejdi sme my tak ho urážaš ... možno preto že si ho neprijal do kolektívu

 
gytheio
2024-03-27 19:29:52+01
príspevok od: Porubo
Mne to pripomenulo scenku z Cerveneho trpaslika, ked sa Lister pokusal rozpravat s toastovacom:
Toustuji, teda jsem!
Tu je to to iste, ako by sme sa bavili s dakym lacnym kuchynskym pristrojom (vyrobenym v Cine alebo na Tajwane) co vie len dookola brblat tie iste blbosti...
ale ked za to iste co pises tu hnusne vynadal JohnNewton, stiahol si chvost a bol ticho, nemal si odvahu dalej pisat.. co ta nabudilo, ze si ukazal svoj charakter? ze som ti hnusne nevynadal? teraz si silny..
 
Dumaru
2024-03-27 19:38:30+01
príspevok od: gytheio
nemam ziadny papierik, to sa neda zabudnut ako ti rupli nervy pod tou fotografiou

a s tym do akej skupiny patrim.. nedavno si tvrdil, ze do nej patrim, teraz ti zase vyhovuje nieco ine? je mi to fakt jedno

To že by som šiel s tebou na pivo tvrdím stále, ja nemením názory zo dňa na deň. Rád sa smejem na nezmysloch keď chlastáme a pre zábavu je šašo potrebný a ty si viac než vhodný kandidát Takže si nefandi že niekam patríš, nazdaaar.
 
gytheio
2024-03-27 19:42:49+01
príspevok od: Dumaru
To že by som šiel s tebou na pivo tvrdím stále, ja nemením názory zo dňa na deň. Rád sa smejem na nezmysloch keď chlastáme a pre zábavu je šašo potrebný a ty si viac než vhodný kandidát Takže si nefandi že niekam patríš, nazdaaar.
fandim si? neprekrucaj prosim ta, ty si tvrdil, ze tam patrim a je mi to naozaj jedno, ze tam uz nepatrim, preto, ze dnes tvrdis opak co si tvrdil vcera som saso? nie si nahodou ty ten saso?
naozaj si myslis, ze s niekym ako ty by som isiel na pivo?
 
Dumaru
2024-03-27 19:47:07+01
príspevok od: gytheio
fandim si? neprekrucaj prosim ta, ty si tvrdil, ze tam patrim a je mi to naozaj jedno, ze tam uz nepatrim, preto, ze dnes tvrdis opak co si tvrdil vcera som saso? nie si nahodou ty ten saso?
naozaj si myslis, ze s niekym ako ty by som isiel na pivo?
Vybav si vychádzky, keď vynecháš lieky jedno pivo ťa nezabije
 
JohnNewton
2024-03-27 19:49:22+01
príspevok od: Dumaru
Vybav si vychádzky, keď vynecháš lieky jedno pivo ťa nezabije
Možno chce ísť so mnou 🤗
 
Strana 6 z 9
1 2 ... 4 5 6 7 8 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()