Hore
Fórum » Tlač
 

Fotografia na plátne

Dumaru
Dumaru 2024-03-01 00:09:03+01
Ahojte, máte niekto skúsenosti s tlačou fotografie na plátno cez web služby? Chcel by som dať pár fotiek na stenu a zvažujem túto možnosť tlače, konkrétne cez CEWE. Mám cez nich spred pár rokov vytlačený kalendár a fotoknihu a to vyšlo celkom fajn, s obrazmi na stenu nemám žiadne skúsenosti. Ďakujem za info.
 
Dumaru
2024-03-27 19:53:52+01
príspevok od: JohnNewton
Možno chce ísť so mnou 🤗
Toto som potreboval a nie vytáčať sa takto zrána na blbostiach, ďakujem
 
Paladin25
2024-03-27 19:57:38+01
príspevok od: JohnNewton
Toto je tak absurdné, že možno trpí niektorou formou farbosleposti, v tom prípade hovorí o tom čo vlastne nemôže vidieť a my zbytočne peníme. Pamätám si niečo podobné na CZ fotostránke.
Ale aj farboslepí človek vie že fotka sa nezobrazuje na všetkých monitorch rovnako a ani ju tak nevidí väčšina farboslepých je len farbocitlivých ale nie niektoré farby vníma inak.
 
Paladin25
2024-03-27 19:58:53+01
príspevok od: gytheio
fandim si? neprekrucaj prosim ta, ty si tvrdil, ze tam patrim a je mi to naozaj jedno, ze tam uz nepatrim, preto, ze dnes tvrdis opak co si tvrdil vcera som saso? nie si nahodou ty ten saso?
naozaj si myslis, ze s niekym ako ty by som isiel na pivo?
Neboj sa všetci vedia že TY si ten šašo... nikto ťa o to neoberie! Nikto ti to nezoberie.

Pekne si to chráń Paľko!
 
Porubo
2024-03-27 20:04:59+01
Ak by bol farbosleby, tak asi davno na to pridu u lekara u beznej prehliadky a vie o tom. Podobne ako slepi sa nechodia s nami hadat, lebo im bolo vysvetlene ze da sa vidiet no oni nevidia...
 
Porubo
2024-03-27 20:07:00+01
príspevok od: gytheio
fandim si? neprekrucaj prosim ta, ty si tvrdil, ze tam patrim a je mi to naozaj jedno, ze tam uz nepatrim, preto, ze dnes tvrdis opak co si tvrdil vcera som saso? nie si nahodou ty ten saso?
naozaj si myslis, ze s niekym ako ty by som isiel na pivo?
Vsak vravim ze patris na Olymp a pit by si mal len ambrozu:
To pivo by bolo pod Tvoju bozsku uroven.
 
gytheio
2024-03-27 20:12:06+01
príspevok od: Porubo
Vsak vravim ze patris na Olymp a pit by si mal len ambrozu:
To pivo by bolo pod Tvoju bozsku uroven.
zacinam pochybovat aj o tvojom dusevnom zdravi
 
Dumaru
2024-03-27 20:12:54+01
príspevok od: Porubo
Ak by bol farbosleby, tak asi davno na to pridu u lekara u beznej prehliadky a vie o tom. Podobne ako slepi sa nechodia s nami hadat, lebo im bolo vysvetlene ze da sa vidiet no oni nevidia...
Tuto majster by ich presvedčil, že oni vidia dobre a že to všetci ostatní sú farboslepí Sľúbil som si že už nebudem reagovať mimo témy, ale dá sa keď tu máme takého poloboha?
 
gytheio
2024-03-27 20:13:43+01
príspevok od: Porubo
Vsak vravim ze patris na Olymp a pit by si mal len ambrozu:
To pivo by bolo pod Tvoju bozsku uroven.
uz normalne chapem JohnaNewtna, ze ti vynadal.. omluvam sa mu za to, ze som donho skakal
 
JohnNewton
2024-03-27 20:17:24+01
príspevok od: gytheio
uz normalne chapem JohnaNewtna, ze ti vynadal.. omluvam sa mu za to, ze som donho skakal
Prestaň, je to trápne, toto je virtuálny neexistujúci priestor, ak si tu aj občas skočíme do vlasov je to len búrka v pohári vody...
 
gytheio
2024-03-27 20:19:32+01
príspevok od: Dumaru
Tuto majster by ich presvedčil, že oni vidia dobre a že to všetci ostatní sú farboslepí Sľúbil som si že už nebudem reagovať mimo témy, ale dá sa keď tu máme takého poloboha?
keby si miesto tych prizemnych zvastov aspon raz porozmyslal o tom co som pisal.. na tie tvoje zigulaky co fotis, uplne staci kontrolovat farby a jas
vobec som netvrdil to co tu vy tvrdite.. este raz, staci aby tu jeden do mna skocil, uslintana banda na nic ine necaka.
nenahovaraj si, ze na to co fotis potrebujes drahy monitor
 
gytheio
2024-03-27 20:23:41+01
príspevok od: Porubo
Ak by bol farbosleby, tak asi davno na to pridu u lekara u beznej prehliadky a vie o tom. Podobne ako slepi sa nechodia s nami hadat, lebo im bolo vysvetlene ze da sa vidiet no oni nevidia...
asi mam dlhe vedenie, ale radsej neskoro ako nikdy, JohnNewton mal uplnu pravdu
 
JohnNewton
2024-03-27 20:31:37+01
príspevok od: gytheio
asi mam dlhe vedenie, ale radsej neskoro ako nikdy, JohnNewton mal uplnu pravdu
V monitoroch ? Ani som už nedúfal.....🤩
 
gytheio
2024-03-27 20:36:03+01
príspevok od: JohnNewton
V monitoroch ? Ani som už nedúfal.....🤩
v tom asi tazko, v tom sa nemozeme zhodnut lebo nevies co som tvrdil
 
Dumaru
2024-03-27 20:36:25+01
príspevok od: gytheio
keby si miesto tych prizemnych zvastov aspon raz porozmyslal o tom co som pisal.. na tie tvoje zigulaky co fotis, uplne staci kontrolovat farby a jas
vobec som netvrdil to co tu vy tvrdite.. este raz, staci aby tu jeden do mna skocil, uslintana banda na nic ine necaka.
nenahovaraj si, ze na to co fotis potrebujes drahy monitor
Maestro a kde som ja písal niečo o drahom monitore alebo že ho potrebujem? To Vás tak trápi, že nevidíte farbičky ako my ostatní a že som si dovolil napísať, že vidím rozdiel v monitoroch? A čo by ste mi ako začiatočníkovi odporučili fotiť aby som bol v kurze, stožiare alebo robiť omaľovánky? A my Vás tu musíme uctievať a na rukách nosiť a nie protirečiť, príjmite moje hlboké ospravedlnenie ak som sa Vás dotkol mojimi blbými rečami .

Maestro gytheio Vy by ste asi aj smrtku presvedčili, že musí ísť ku kožnému. Máte dar reči
 
gytheio
2024-03-27 20:36:42+01
príspevok od: JohnNewton
V monitoroch ? Ani som už nedúfal.....🤩
inac opytam sa, cely cas pouzivas mobil?
 
JohnNewton
2024-03-27 20:39:53+01
príspevok od: gytheio
inac opytam sa, cely cas pouzivas mobil?
PC, tablet, mobil, kedy ako
 
gytheio
2024-03-27 20:41:46+01
príspevok od: Dumaru
Maestro a kde som ja písal niečo o drahom monitore alebo že ho potrebujem? To Vás tak trápi, že nevidíte farbičky ako my ostatní a že som si dovolil napísať, že vidím rozdiel v monitoroch? A čo by ste mi ako začiatočníkovi odporučili fotiť aby som bol v kurze, stožiare alebo robiť omaľovánky? A my Vás tu musíme uctievať a na rukách nosiť a nie protirečiť, príjmite moje hlboké ospravedlnenie ak som sa Vás dotkol mojimi blbými rečami .

Maestro gytheio Vy by ste asi aj smrtku presvedčili, že musí ísť ku kožnému. Máte dar reči
dalsi pacient vidim, poriadne ta vytocilo, ze pivo nebude.. ty nam este ukazes aku paseku dokazes spravit
 
jozef84
2024-03-27 20:42:12+01
Čím ďalej tým viac mám taký pocit, že tá umelá "inteligencia" trepe nezmysly ako náhodný generátor slov. Nie je to náhodou dajaký nepodarený a nevyladený boot od amerických vedcov? Kde sa to vypína?
 
gytheio
2024-03-27 20:43:45+01
príspevok od: JohnNewton
PC, tablet, mobil, kedy ako
podla smajlikov vidim mobil alebo tablet.. ja tiez vacsinu casu mobil, ako to, ze nam to funguje a ostatnym nie? fatality tu uz niekolko rokov robi cirkus, ze to nefunguje
 
JohnNewton
2024-03-27 20:53:02+01
Ako komunikátor používam Signál, tá sada smajlíkov je zrejme súčasťou jej klávesnice
 
Strana 7 z 9
1 2 ... 5 6 7 8 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()